Tarihe Göre Filtrelenen Öğeler Temmuz 2013 - Harikalar Kutusu - Harikalar Kutusu http://www.harikalarkutusu.com Mon, 25 May 2020 08:45:37 +0300 Joomla! - Open Source Content Management tr-tr Hala Hatırlıyorum Sergisi Tasarımı ve Organizasyonu http://www.harikalarkutusu.com/cms/projelerimiz/item/73-hala-hatirliyorum-sergisi-tasarimi-ve-organizasyonu http://www.harikalarkutusu.com/cms/projelerimiz/item/73-hala-hatirliyorum-sergisi-tasarimi-ve-organizasyonu Hala Hatırlıyorum Sergisi Tasarımı ve Organizasyonu
Harikalar Kutusu Adalar Müzesi'nin Hala Hatırlıyorum - Büyükada sergisinin tasarımınını ve kurulum organizasyonunu gerçekleştirdi.

 

Haziran 2013 - Haziran 2014 tarihleri arasında Adalar Müzesi Çınar Sergi Alanı'nda izleyici ile buluşan açıkhava sergisinin yerleşim planları ve sistemlerin kurulması Harikalar Kutusu tarafından gerçekleştirilmiş, gerekli demir, boyama ve montaj işleri de bu kapsamda organize edilmiştir. Sergi gene Harikalar Kutusu tarafından hazırlanan Sanal Adalar Müzesi'nde izlenebilir.

]]>
kutu@harikalarkutusu.com (kutu) Projelerimiz Wed, 24 Jul 2013 12:53:22 +0300
Balık Ağ(a)lara Takıldı Sergisi Tasarımı ve Organizasyonu http://www.harikalarkutusu.com/cms/projelerimiz/item/74-balik-agalara-takildi-sergisi-tasarimi-ve-organizasyonu http://www.harikalarkutusu.com/cms/projelerimiz/item/74-balik-agalara-takildi-sergisi-tasarimi-ve-organizasyonu Balık Ağ(a)lara Takıldı Sergisi Tasarımı ve Organizasyonu
Harikalar Kutusu Adalar Müzesi'nin Balık Ağ(a)lara Takıldı sergisinin tasarımınını ve kurulum organizasyonunu gerçekleştirdi.

 

Haziran - Temmuz 2013 tarihleri arasında Heybeliada Sahil sergi alanında izleyici ile buluşan açıkhava sergisinin yerleşim planları ve sistemlerin kurulması Harikalar Kutusu tarafından gerçekleştirilmiş, gerekli demir, boyama ve montaj işleri de bu kapsamda organize edilmiştir. Sergi gene Harikalar Kutusu tarafından hazırlanan Sanal Adalar Müzesi'nde izlenebilir.

]]>
kutu@harikalarkutusu.com (kutu) Projelerimiz Wed, 24 Jul 2013 03:00:00 +0300